Relacja – II spotkanie sportowe 7.I

Drugie spotkanie sportowe za nami?. i trzeba podkreślić, że bardzo udane. Cieszymy się nie tylko z tak licznie przybyłej grupy ćwiczących ale także z faktu ogromnego zainteresowania techniczną stroną Nordic Walking. Dorotka Pawlik, prowadząca te zajęcia, jeszcze długo po zakończeniu spotkania odpowiadała na pytania, chociaż fachowy instruktaż i korekty udzielała wszystkim na całej trasie.
Grupa biegających pod opieką Artura Chyły i drugiej Dorotki, mijała się z grupą maszerujących. Nie zabrakło Dyrektora naszego GOSiR-u  i planów sportowej przyszłości w gminie oraz pomocy dla najbardziej potrzebujących.
Na wyraźne życzenie ćwiczących, następne spotkanie za tydzień 14.01. To nic, że zaczynają się ferie i ktoś może wyjechać?. entuzjazmu grupy nic już nie powstrzyma.
Zapraszamy wszystkich chętnych. Kijki darmowo do wypożyczenia na czas ćwiczeń po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 662303438.
Instruktorzy (również darmowo) udzielą wszelkich wskazówek.
Proszę wpisać w kalendarz, już na stałe, w każdą sobotę, co tydzień o godzinie 10.00 spotykamy się przed Zalewajką?.  przecież SPORT TO SAMO ZDROWIE!

Zobacz także...