VI Konstanciński Rajd Rowerowy – 23.IX

Duzi i mali miłośnicy dwóch kółek 23 września zmierzą się w Konstancińskim Rajdzie Rowerowym. Imprezę już po raz szósty organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Trasa przygotowana przez organizatorów ma około 32 km. Zaczyna się w Konstancinie-Jeziornie i biegnie przez miejscowości: Bielawa, Obórki, Ciszyca, Opacz, Gassy, Cieciszew, Słomczyn, Kawęczynek, Borowina oraz Czarnów. Finisz w konstancińskim Parku Zdrojowym.

Każdy, kto chce wziąć udział w rajdzie musi się wcześniej zapisać. Punkt rejestracyjny, który stanie przy amfiteatrze będzie czynny od godz. 12 do 13. Ważne! W rajdzie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat – co więcej – dzieci do lat 15 mogą startować wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Ponadto młodzież w wieku 15-18 lat przy rejestracji powinna posiadać kartę rowerową i pisemną zgodę rodziców lub opiekunów, a wszyscy uczestnicy rajdu – dokument tożsamości ze zdjęciem.

Osoby, które stawią się na starcie otrzymają kamizelki odblaskowe, a także słodycze i napoje podczas dziesięciominutowego postoju w Gassach. Z kolei po zakończeniu wszyscy mogą liczyć na ciepły posiłek oraz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Najmłodsi uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania znacznie mniejszy dystans. Na nich czeka specjalna trasa wytyczona w Parku Zdrojowym. Zapisy od godz. 13.30.

Patronat medialny nad imprezą objął “Kurier Południowy”.

Informacje ze strony konstancinjeziorna.pl

 

Zobacz także...